Aspirin® Plus C termékcsalád - Veled a megfázás minden szakaszában

Az Aspirin® Plus C termékcsalád tagjai egy pohárnyi segítséget jelentenek a megfázás első vagy erősebb tüneteire pl.: a torokfájásra, a fejfájásra és a lázra. C-vitamint is tartalmaznak.

Ezt tudja az Aspirin Plus C termékcsalád

Aspirin Plus C torokfájás, láz és fejfájás tüneteire

Csillapítja a fejfájást, a torokfájást és a lázat

Aspirin Plus C a fájdalo csillapítására

Aspirin Plus C: már a megfázás első tüneteinél
Aspirin Plus C Forte: erősebb megfázásos tünetekre

Aspirin Plus C acetilszalicilsavval és C-vitaminnal

Acetilszalicilsavat és C-vitamint tartalmaz

Miben segít az Aspirin Plus C?

Az Aspirin® Plus C enyhe vagy közeperős fejfájás, valamint a megfázással járó fájdalmak, mint például a torokfájás, végtagfájdalom és láz esetén alkalmazható. Miért van ez így? A pezsgőtabletta 400 milligramm fájdalomcsillapító hatóanyagot, acetilszalicilsavat (ASA) tartalmaz a tünetek enyhítésére, továbbá 240 milligramm aszkorbinsavval, azaz közismertebb nevén C-vitaminnal egészül ki.

Miért pezsgőtabletta formátumúak az Aspirin® Plus C termékek?

Egy pezsgőtablettát vízben oldva veszünk be, így gyorsabb felszívódás érhető el, mint a filmtablettával.

A vízben oldott „ital” forma további előnye, hogy folyadékot juttat be vele a szervezetébe. Ez segíti a láz esetén egyébként is kiemelten fontos folyadékpótlást.

Hogyan kell az Aspirin® Plus C-t használni?

Az Aspirin® Plus C-t vízben teljesen fel kell oldani majd azonal meg kell inni. Ne vegye be a gyógyszert éhgyomorra.

Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta vény nélkül kapható gyógyszer.

Hatóanyag: acetilszalicilsav és aszkorbinsav

Az Aspirin® Plus C nem adható gyermekeknek 12 éves kor alatt.

ASPIRIN PLUS C BETEGTÁJÉKOZTATÓ

aspirin plus c forte

Az Aspirin® Plus C Forte dupla hatóanyagot tartalmaz a megfázás erősebb tünetei ellen

Az Aspirin® Plus C Forte kétszer annyi acetilszalicilsavat és C-vitamint tartalmaz egyetlen pezsgőtablettában, mint az Aspirin® Plus C. Az Aspirin® Plus C Forte a és a megfázás erősebb tüneteit enyhíti.

Az Aspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg pezsgőtabletta vény nélkül kapható gyógyszer.

Hatóanyag: acetilszalicilsav és aszkorbinsav

Az Aspirin® Plus C Forte nem adható gyermekeknek 12 éves kor alatt.

ASPIRIN PLUS C FORTE BETEGTÁJÉKOZTATÓ

C-vitamin

A gyomornyálkahártya irritációját csökkentik a C-vitamin antioxidáns tulajdonságai

Csillapítja a fájdalmat

Mint például a fejfájás és a torokfájás

Enyhíti a lázas tüneteket

Lázcsillapító hatása van