Aspirin® Complex – és jobb lesz | Aspirin®

Aspirin® Complex – és jobb lesz!

Ágynak döntötte a megfázás? Maradjon otthon, majd az Aspirin® Complex segít, hogy a megfázás makacsabb tüneteivel is megküzdjön!

Ismerje meg jobban az Aspirin Complex termékeket!

Ezt tudják az Aspirin® Complex termékek

Hármas hatás a megfázás tünetei ellen

A megfázás különböző tüneteit csillapítja (orrdugulás, megfázáshoz kapcsolódó fájdalmak, láz)

Az Aspirin Complex kellemes ízzel

Complex: Narancsos ízű

Az Aspirin Complex kellemes ízzel

Complex Forró ital: Eukaliptuszos izű

Mikor használja az Aspirin® Complex-et?

Az Aspirin® Complex enyhíti a megfázás okozta fájdalmakat, csillapítja a lázat és még az orrdugulást is segít megszüntetni.

Az Aspirin® Complex olyan kombinált termék, ami igazoltan:

  • csillapítja a fájdalmat
  • csökkenti az orr és az orrmelléküregek nyálkahártyájának duzzanatát
  • csillapítja a lázat
  • csökkenti a gyulladást

Amennyiben inkább a forró ital formátumot kedveli, próbálja ki az Aspirin Complex Forró Italt!

Hogyan kell az Aspirin® Complex-et használni?

Az Aspirin® Complex-et alkalmazás előtt vízben kell feloldani. Egy vagy két tasak tartalmát öntse bele egy pohár vízbe, majd fogyasztás előtt jól keverje el.

Az Aspirin Complex 500 mg / 30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz vény nélkül kapható gyógyszer.

Hatóanyag: acetilszalicilsav és pszeudoefedrin-hidroklorid

Az Aspirin® Complex nem javasolt 16 év alatti gyermekek és serdülők számára, hacsak az orvos másképp nem rendeli

ASPIRIN COMPLEX BETEGTÁJÉKOZTATÓ

Hogyan kell az Aspirin® Complex Forró Italt használni?

Egy vagy két tasak Aspirin Complex Forró Ital granulátum tartalmát szórja bele egy pohár meleg, de nem forrásban lévő vízbe, és jól keverje el. Fogyasztás előtt megfelelő, iható hőmérsékletűre kell hűteni. Az egészet azonnal igya meg! Megjegyzés: a granulátumok nem oldódnak fel teljesen.

Az Aspirin Complex Forró Ital 500 mg/ 30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz vény nélkül kapható gyógyszer.

Hatóanyag: acetilszalicilsav és pszeudoefedrin-hidroklorid

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum nem adható 16 évesnél fiatalabb gyermekeknek vagy serdülőknek, hacsak az orvos másképpen nem rendeli.

ASPIRIN COMPLEX FORRÓ ITAL BETEGTÁJÉKOZTATÓ

Trotz Erkältung schnell zurück ins Leben
Hatékony segítség a megfázás ellen
  • Megszünteti az orrdugulást
  • Enyhíti a fájdalmat: a fejfájást és a torokfájást
  • Csillapítja a lázat és gyulladáscsökkentő hatása is van

 

Az Aspirin Complex nem javasolt 16 év alatti gyermekek és serdülők számára, hacsak az orvos másképp nem rendeli.
Az Aspirin® Complex komplex hatású

Az Aspirin® Complex komplex hatású

Az Aspirin® Complex két jól bevált hatóanyagot ötvöz:

  1. Az Aspirin® hatóanyaga, az acetilszalicilsav megakadályozza a lázat, fájdalmat és gyulladást kiváltó anyagok képződését. Enyhíti a kellemetlen megfázásos panaszokat, mint például a fejfájást, és a torokfájást.
  2. A pszeudoefedrin, az orrdugulás elleni hatóanyag, érszűkítő hatással rendelkezik, amely akár hat órán át képes csökkententi az orrnyálkahártya duzzanatát . Mivel ezt a hatóanyagot szájon át, alkalmazzák, így az egyébként nehezen tisztítható orrmelléküregek is felszabadulhatnak.