Aspirin® Plus C és
Aspirin® Plus C Forte

Pezsgőtabletta formában


  • Már a megfázás első tüneteinél

Az Aspirin® Plus C hatékonyan enyhíti a megfázás kezdeti tüneteit, mint például:

  • Torokfájás
  • Láz
  • Fejfájás

Az Aspirin® Plus C C-vitamint is tartalmaz. Egy tablettában 240 mg C-vitamin található.

Pezsgőtabletta formájából adódóan egyszerűen és könnyedén bevehető gyógyszer, ami a folyadékpótlást is segíti.

10 illetve 20 darabos kiszerelésben forgalmazzuk.

 

Erősebbek a megfázás tünetei?

Válaszd a dupla hatóanyagtartalmú, Aspirin® Plus C Forte-t, ami 800 mg acetilszalicilsavat és 480 mg C-vitamint tartalmaz.

 

Az Aspirin® Plus C pezsgőtabletta és az Aspirin® Plus C Forte 800 mg/480 mg pezsgőtabletta acetilszalicilsav és aszkorbinsav hatóanyag tartalmú, vény nélkül kapható gyógyszerek.

12 éves kor alatti gyermekeknek a készítmények nem adhatóak.

 

L.HU.MKT.CC.15.09.2020.2378

Tetejére